Wikipedia

Search results

Tuesday, 10 January 2017

Як перетворити свій блог в гроші - Google Документи

Як перетворити свій блог в гроші - Google Документи:



Як перетворити свій блог в гроші?

Бог створив людину, щоб був розум,
здатний оцінити Його творіння,
Людина створив блог, з тією ж метою.
чи Тієї
Інтернет просування свого блогу чи сайту.
Агентство вірусного інтернет-маркетингу «Сарафанова реклама» продовжує серію публікацій про просування Бізнесу в Інтернеті.
Тепер ми розповімо про деякі аспекти правильного просування Вашого сайту або блогу в Інтернеті.
У багатьох випадках незалежно від розмірів Вашого Бізнесу, для успішної реклами Вашої компанії, бренду або послуг в Інтернеті, зовсім не обов'язково мати власний сайт, іноді досить вести блог.
З іншого боку, навіть якщо у Вас є сайт, наявність власного блогу, може істотно допомогти в підвищенні інтересу до нього і його відвідуваності. Вас же це цікавить - реклама в блогах ?
Так як блог, це той же міні сайт, незалежно від того на який блог платформі він відкритий, то і методи просування блогів і сайтів досить схожі.
Як для просування сайту, так і для просування блогу можуть використовуватися методи і SEO, і SMO. Методи ці, при всіх зовнішніх відмінностях, все-таки, багато в чому перетинаються. Так, наприклад, розміщення статті в блозі, є прийомом SMO, а якщо блог, при цьому, має високий PR, то розміщена в ньому посилання на сайт - вже прийом SEO. Більш того, посилання в блогах дуже вітаються Google, на відміну від покупних посилань.
Ставлення до блогів у багатьох кілька однобоке - як до особистого щоденника, виставленому на загальний огляд. Тим часом, блоги прекрасно можуть використовуватися для бізнес потреб.
Справа в тому, що пошукові системи в результатах користувальницького пошуку видають веб-сторінки, а не веб-сайти . А кожен пост в блозі є повноцінною сторінкою. Наприклад, ми в Агентстві «Сарафанова реклама», відразу вибрали для свого сайту формат блогу, і намагаємося регулярно додавати інформацію для тих, хто цікавиться питаннями інтернет маркетингу і соціальних медіа .
Пости в блогах = ВЕБ-СТОРІНКА
ВЕБ-СТОРІНКА = НОВИЙ ПОШУКОВИЙ ЗАПИТ
НОВИЙ ПОШУКОВИЙ ЗАПИТ = НОВІ ВІДВІДУВАЧІ
Що потрібно робити, щоб запустити успішний блог?
В першу чергу, треба бути готовим виділяти на блогінг час і зусилля - контент повинен постійно оновлюватися. Якщо часу немає, є можливість звернутися до професіоналів, вони це зроблять за Вас. Як приклад, можна навести блоги політиків світового масштабу, Ви ж розумієте, ні Медведєв, ні Обама самостійно не ведуть свої блоги в Інтернеті.
Крім того, треба бути готовим до того, що негайного успіху не буде, на відміну від контекстної реклами, де ефект настає миттєво, і також миттєво йде, коли вичерпався бюджет ефект від блогу настає не відразу, зате працює роками. Гарна стаття дає переходи користувачів в середньому протягом 3-4 років, хоча, за деякою вузької тематики, Google видає на першу сторінку статті і десятирічної давності.
Далі потрібно вибрати платформу для блога .
Якщо Ви не хочете витрачатися на доменне ім'я та хостинг, то можете вести блог на одному з безкоштовних сервісів, наприклад livejournal.com (ЖЖ), liveinternet.ru і багатьох інших. Безкоштовні акаунти тут мають усічений функціонал, так що, якщо Ви станете займатися блогом серйозно (а по-іншому і немає сенсу), то витрат на платний аккаунт не уникнути. Існує думка, що безкоштовні акаунти годяться, тільки для особистих щоденників, але не для бізнес-блогу, хоча єдиної думки з цього питання у фахівців немає.
Звичайно, адреса блогу moedelo.com виглядає набагато краще, ніж moedelo.livejournal.com, а, в другому випадку, Ви ще й розкручуєте сторонній ресурс. Так що, для бізнес блогу все таки краще витратитися на реєстрацію домену та хостинг.
Якщо Ви зареєстрували своє доменне ім'я і оплатили хостинг, то потрібно вибрати систему управління контентом (CMS). Найпоширенішими безкоштовними системами є Joomla, Drupal та WordPress. Останній, є також найпопулярнішою CMS, і, загальновизнано, найбільш пристосований для ведення блогу.
Далі, треба провести певну дослідницьку роботу і скласти список пошукових запитів, за якими Ви б хотіли, щоб користувачі потрапляли на Ваші сторінки. При цьому, за більш детальним запитам вибитися в пошуковий топ легше, ніж за загальними. Так, за запитом «індикатори форекс» пробитися трохи простіше, ніж за запитом просто «форекс».
Для складання списку запитів найпростіше скористатися інструментом добору ключових слів на Google AdWords, звертаючи увагу як на кількість запитів (Local Monthly Searches), так і на рівень конкуренції (Competition) і на розподіл запитів протягом року (Local Search Trends). Заодно перевірите свої уявлення про те, що потрібно Вашим клієнтам: блог про найбільші торти , навряд чи буде популярним, якщо господині шукають рецепти низькокалорійних страв.
інструмент добору ключових слів google
Так, для туристичного блогу непоганим варіантом ключового слова буде, наприклад, «відпустку», який генерує пристойні 90 тисяч запитів на місяць при низькому рівні конкуренції і стабільному інтересі інтернет користувачів протягом року.
Після складання списку ключових слів і виразів починайте писати в своєму блозі!
Звичайно, писати потрібно, чим частіше, тим краще. Намагайтеся викладати невелику (по 1000-2000 знаків - це половина або цілий лист А4) замітку хоча б раз на тиждень. Чи зможете частіше і більше - добре. Якщо Вас відвідала муза, і Ви за день написали три замітки, не поспішайте викладати все одразу, прибережіть пару заміток «про запас». Ще настане час, коли Ви будете зайняті, або не буде нових тем - ось тоді відкладені записи Вам і стануть в нагоді.
У процесі написання статті не забувайте оптимізувати її за ключовими словами і виразами:
  • обов'язково починайте заголовок з ключового слова або виразу: Околачіваніе груш - практичні поради , інтернет пошуковики сприймуть краще, ніж: Як я цього літа тинятися груші .
  • використовуйте наступні ключові слова у першому абзаці тексту обов'язково, і ще пару раз далі в тексті. Не зайвим буде виділити їх жирним - пошуковики і на це звертають увагу.
  • додавайте внутрішні лінки на інші сторінки і пости Вашого блогу, там, де це доречно. Це дозволить відвідувачеві переглянути відразу кілька сторінок, і, якщо інформація виявиться цікавою, змусить його запам'ятати Ваш блог, як корисне джерело інформації, і згодом повернутися сюди.
У багатьох системах управління сайтами є спеціальний модуль для SEO оптимізації. Наприклад, в Вордпресі ми використовуємо плагін All In One SEO Pack, який дозволяє додавати додатково заголовок і опис статті спеціально для пошукових систем. Таким чином, читачі будуть бачити «літературний» заголовок, а пошукові системи «оптимізований».
Для отримання хороших позицій в пошукових ведучих, крім оригінального і якісного контенту, ще важливо кількість зовнішніх ресурсів, які посилаються на матеріали Вашого блогу, оскільки пошукові системи розглядають зовнішні вхідні посилання, як показник «авторитетності».
Не зупиняючись на питаннях отримання зовнішніх посилань - про це можна чимало почерпнути в Інтернеті на блогах SEOшніков, зауважимо лише, що посилання посиланням ворожнечу:
Посилання з авторитетних сайтів цінуються набагато вище, ніж посилання з сайтів-новачків, або з сайтів створених спеціально для масового продажу посилань (в інтернет-середовищі званих г @ вносайтамі, вибачте, з пісні слів не викинеш).
Посилання з сайтів, відмінною від Вашого блогу тематики, також великої користі не принесуть. Наприклад, якщо Ви пишете про страхування, то посилання з сайту з продажу підробленої Віагри ваги Вашого блогу не додадуть, на відміну від посилання з блогу спорідненої тематики .

нові повідомлення

старі повідомлення

iReader





'via Blog this'

No comments:

Post a Comment

Залишити коментар тут!

  The Butterfly Effect in Cryptocurrency Markets Concept Origin The butterfly effect, rooted in chaos theory, demonstrates how small initi...